Czerwcownik - czerwcowe odkrycia, linki i podsumowanie

30 czerwca

 
Koniec szkoły. Czas ciepłych dni i długich spacerów (przynajmniej w teorii - u nas ciągle leje, a ja jestem chora. Nie ma to jak dobrze zacząć wakacje, prawda?). Pora odkrywania nowych miejsc, podróżowania i radości z tego, że w końcu ma się więcej czasu (o ile jest się uczniem/studentem/nauczycielem - jeśli nie zaliczacie się do żadnej z tych grup, to trochę wam współczuję). Czerwiec się kończy, więc czas na podsumowanie!

blog

Blog dopiero wystartował, dlatego jakimiś spektakularnymi statystykami nie mam się co chwalić, ale jest jedna rzecz, która bardzo mnie cieszy - rosnąca liczba obserwatorów na Instagramie. W ciągu tego miesiąca zebraliśmy ich 61. Jeśli jeszcze nie znacie naszego profilu na ig, to serdecznie was tam zapraszam - link jest w kolumnie bocznej, znajdziecie nas pod nazwą @smellslikeadventurepl.

my

W tym miesiącu:
 ▶w końcu wybraliśmy się na szkolenie indywidualne - tydzień temu zagościliśmy w Czeladzi
 ▶zaczęliśmy wprowadzać w życie wskazówki ze szkolenia
 ▶zauważyłam, jak bardzo moje emocje oddziałują na psa - teraz staram się je kontrolować i przy każdej dobrze wykonanej rzeczy pokazywać, że supermegabardzo mnie to cieszy

psie rzeczy

Jeśli jesteś maniakiem psich akcesoriów, omiń tą część, dobrze radzę. Wiem, że i tak ją przeczytasz, ale ostrzegałam.
Co w tym miesiącu znalazłam i mi się spodobało? *
 ▶smycz i obrożę ACC Dog z biothane - piękne kolory i wodoodporność przemiawiają jak najbardziej za.
 ▶Hurtta Cooling Coat - derka chłodząca, którą mam zamiar kupić, ciekawa jestem, jak się u nas sprawdzi.
 ▶nowe wzory u Dog's Profit - są według mnie absolutnie genialne.
 ▶RyjcaMate - coś idealnego dla osób, które lubią podróżować z psem i chodzić na długie spacery.
*żadna z tych rzeczy nie była przez nas sprawdzona, to po prostu spis akcesoriów, które mi się spodobały, ale jeszcze ich nie mamy, lub mamy i dopiero zaczynamy używanie.
komplet od ACC Dog - wygląda pięknie, ciekawe jak będzie się go używało

 linki

Co polecam przeczytać?:
 ▶Gra surviwalowa "Ja chciałam tylko wyjść na spacer" - dlaczego? bo to hartczakra. A hartczakrę można albo kochać, albo nienawidzić. Mnie już nauczyła, że nie wolno jej czytać w wolnym czasie na informatyce w szkole, bo kończy się to zawsze tak samo, czyli ja śmieję się do monitora, a nauczyciel i klasa patrzą na mnie i myślą wiedziałem, że coś z nią nie ok, ale że aż tak?
 ▶Czasami się układa, jeśli jest się cierpliwym - tekst z niepsiego bloga, który warto przeczytać, bo pokazuje, że czasami trzeba się zatrzymać.
 ▶Nietypowe psie profesje cz.II - a wiedzieliście, że psy mogą pracować, siejąc nasiona? Przeczytajcie. Teraz już wiecie.
 ▶Ufaj, ale z głową - czyli wpis o tym, dlaczego lepiej mieć ograniczone zachowanie do swojego psa.
 
A wy mieliście jakieś sukcesy w czerwcu? Pochwalcie się ;)

Podobne posty

3 komentarze

Przeczytałeś posta? Skomentuj! Każdy komentarz bardzo motywuje :) Na pewno odpowiem na to, co napisałeś - niezależnie od tego, czy będzie to jedno zdanie, czy dziesięć. Dziękuję!